zpět

Caddy

Nový Caddy čtvrté generace zaujme svým nezaměnitelným designem, vysoce kvalitními detaily a exkluzivní výbavou. Čelní partie vozu působí díky nově modelovaným liniím, černé mřížce chladiče ve vysokém lesku a třem chromovaným lištám neobyčejně sportovním dojmem. 

Kabina nového Caddy čtvrté generace je ve výbavě Generation four vybavena mnoha praktickými funkcemi a odkládacími přihrádkami i velkým množstvím designových prvků. Dominantním detailem komfortní palubní desky je dekorační lišta v červené barvě „Fortana“, jež dodává vozu Caddy sportovní charakter. Nástupní prahové lišty z ušlechtilé oceli a prvky z kůže zdobené barevnými švy pak podtrhují jeho exkluzivitu. Završením je pak nabídka nových Infotainment systémů.

Nový Caddy čtvrté generace zapůsobí svou rozsáhlou sériovou výbavou asistenčních systémů, ke kterým patří systém kontroly okolí vozu „Front Assist“ s funkcí nouzového brzdění City Brake, multikolizní brzda, tempomat včetně omezovače rychlosti, brzdový asistent, sledování únavy řidiče a zpětná kamera. V rámci výbavy na přání je pak možné získat např. automatickou regulaci dostupu ACC.

Více foto +6